"آفالينا" نخستين طراح و سازنده  سقف های متحرك در داخل كشور

امروزه بسياري از استخرهای منازل واماكن در شهرهاي بزرگ به دليل رشد سريع و ناهمگون پديده برج سازي و آپارتمان سازی در فضاهاي ويلايي و با توجه به ديد مشرف از اطراف، براي خانواده ها غير قابل استفاده شده است.

ما طرحي نو انديشيده ايم تا با بهره گيری از آخرين دستاوردها و فن آوری هاي روز اروپا، جديدترين و كارآمدترين پوشش هاي متحرك بر روي استخر را با بهترين و مقاوم ترين مصالح و مطابق با شرايط اقليمي و فرهنگي محيط خود، حضورتان معرفي كنيم تا امكان استفاده موثر از استخر براي تك تك افراد خانواده و در هر زمان دلخواه با آسايش و لذت توام گردد.

 

مزاياي تابش مستقيم نور آفتاب به درون آب استخر و تنفس هواي پاك و آزاد در محيطي باصفا و زيبا بر كسي پوشيده نيست.درزندگي مدرن امروزي داشتن يك استخر زيبا درمحيط باز با امكان استفاده در تمام فصول سال و داشتن آبي هميشه تميز و زلال به لطف بودن يك پوشش زيبا و مدرن ديگر يك رويا نيست.

 

زماني كه تمامي گفته ها صورت عمل به خود گرفته است ، عشق و هوا دو عاملي هستند كه هيچكس، هيچوقت نمي تواند از آن مطمئن باشد. هنگامي كه هواي مطلوبي نداريد شما مي توانيد فقط در عرض چند دقيقه به سادگي سقف متحرك خود را ببنديد و در عين محافظت از باد،باران و يا برف و هواي نامساعد از راحتي داشتن يك بركه خانگي لذت ببريد. وقتي خورشيد بيرون مي آيد و وزش يك نسيم ملايم و گرم از ميان چشم انداز طبيعي شما را به هم نشيني دعوت مي كند در عرض چند دقيقه و با يك تلاش اندك پوشش خود را حركت دهيد و از همه شور و هيجان يك استخر روباز لذت ببريد و طعم آزادي بيرون را بچشيد. اجازه دهيد "آفالينا" براي شما يك سيستم سقف متحرك را طراحي كند، جايي كه خانواده و دوستان گردهم خواهند آمد و اوقات خوشي را با يكديگر تقسيم خواهند كرد.

 

راحتی درون،آزادی بيرون

داشتن يك رستوران و يا كافي شاپ با سقفي كه در هرلحظه دلخواه به يك فضاي باز در هوايي آزاد تبديل شود يكي از مزاياي غير قابل انكار براي رستوران داران مي تواند باشد. نور طبيعي و هواي آزاد از عوامل دلخواه هرمشتري خوش ذوقي است كه مي توان آنرا به راحتي تدارك ديد.سيستم سقف و ديوارهاي متحرك و كشويي "آفالينا" اين امكان را به شما مي دهد تا در هر زمان كه اراده كنيد به راحتي و با يك ريموت كنترل سقف رستوران،تراس،پاسيو و يا هر مكان مشابه ديگري را به صورت كشويي باز نماييد و از امكان تنفس در هواي آزاد لذت ببريد.

 

داشتن باغچه زمستاني و يا آلاچيقي با ديوارهاي شيشه اي متحرك مشرف به مناظر زيباي كوه و جنگل و دريا و يا يك اتاق كاملا شيشه اي در ميان باغچه تمام فصول را براي شما به ارمغان مي آورد. ديگر آلاچيق زيبا و دنج شما فقط براي فصول معتدل نمي باشد.

با سقف هاي متحرك مجتمع هاي تجاري،پاساژها و مراكز خريد نه تنها در زمستان بارش هاي مزاحم را مهار مي كنيد بلكه از مزيت داشتن نور طبيعي در تمام طول روز برخوردار بوده و امكان استفاده از هواي آزاد را نيز براي مجتمع خود به واسطه باز نمودن سقف تمام و يا قسمتي از آن محيا مي نماييد.

 

راحتترين و مقرون به صرفه ترين راه تهويه را انتخاب كنيد.

طراحي هاي منحصر به فرد ما اجازه مي دهد كه پوشش روي استخر شما به سرعت حركت كرده و شما را از فوايد تابستان در طول سال بهره مند كند.

با استفاده از ورق هاي دوجداره مخصوص شما فضاي استخر خود را مانند شيشه هاي منزل عايق نموده و علاوه بر آن از اشعه مضر خورشيد نيز محافظت خواهيد شد.

پوشش هاي متحرك "آفالينا" با قابليت تطبيق پذيري بسيار به شما امكان استفاده مفيد از فضاي استخرهاي شناي روباز، رستوران، كافي شاپ،تراس و پاسيو را خواهد داد.