درباره ما

درباره ما

 

امروزه با توجه به پيشرفت هاي متعدد دانش معماري و قابليت هاي استفاده از آن، سقف هاي متحرك در موارد بيشماري از قبيل استخرها،نورگيرها،سقف پاساژها و پوشش اماكن ورزشي و تجاري استفاده مي گردد.هر كدام از استفاده هاي مذكور مي تواند در نوع خود ابتكار، زيبايي و تنوع خاصي به بناهاي ساخته شده ببخشد. بي شك استفاده از نور طبيعي و هواي آزاد در هر زمان و مكان دلخواه مساعد مطلوب هر مصرف كننده مي باشد.

لذا در جهت رفع اين نياز مهندسان و طراحان عصر حاضر اقدام به طراحي و ساخت پوشش هايي با قابليت جمع شدن نموده و هر روز در جهت بهبود و كيفيت و تنوع آن تلاش مستمري را بعمل آورده اند.

با توجه به نبود چنين امكاني در داخل كشور و در جهت رفع خلاء موجود در صنعت پوشش كشورمان، شركت پرتونگاران كه از سال ها قبل در زمينه هاي مختلف فني و مهندسي فعال بود از سال 1380 به صورت كاملا تخصصي در اين زمينه شروع به فعاليت كرد.

در ابتدا با انديشه واردات كالاي ساخته شده و اقدام در اين زمينه خيلي سريع به اين نتيجه رسيد كه چنين خدماتي اولا به دليل قيمت تمام شده بسيار بالا و ثانيا به دليل عدم تطبيق پذيري با انواع متنوع پوشش هاي مورد نياز ساخت و ساز و اعمال سلايق و اشكال گوناگون امكان دسترسي تمامي اقشار نيازمند آن را فراهم نخواهد ساخت.

بنابراين با تلاش مستمر و جمع آوري اطلاعات به روز شركت هاي معتبر جهاني در اين زمينه اقدام به طراحي و ساخت پوشش هاي متحرك در انواع آن را در داخل كشور كرد.در حال حاضر اين شركت با تكيه بر تجربه چندين ساله و اجراي صدها مورد پروژه هاي خاص در سراسر كشور توانايي اجراي انواع پوشش هاي متحرك بر روي استخرها،پاساژها،رستوران ها،تراس ها و فضاهاي تجاري و ورزشي و... را دارا بوده و مفتخر است كه در ارائه اين خدمات با قيمتي در حدود يك چهارم مشابه خارجي با همان كيفيت در اختيار مشتريان عزيز قرار داده و بطور مداوم در جهت بهبود كيفيت و تنوع مدل هاي مختلف با رويكرد استانداردهاي جهاني گام هاي موثري را برداشته است.

دانش، تجربه و خدمات ما باعث شده است كه شركت منتخب مصرف كنندگان باشيم