درباره ما

row-handyman-pic7

سیستم سقف متحرک و پوشش استخر آفالینا

ما تجربه ۲۵ ساله داریم

دانش، تجربه و خدمات ما باعث شده است که شرکت منتخب مصرف کنندگان باشیم

امروزه با توجه به پیشرفت های متعدد دانش معماری و قابلیت های استفاده از آن، سقف های متحرک در موارد بیشماری از قبیل استخرها،نورگیرها،سقف پاساژها و پوشش اماکن ورزشی و تجاری استفاده می گردد.هر کدام از استفاده های مذکور می تواند در نوع خود ابتکار، زیبایی و تنوع خاصی به بناهای ساخته شده ببخشد. بی شک استفاده از نور طبیعی و هوای آزاد در هر زمان و مکان دلخواه مساعد مطلوب هر مصرف کننده می باشد.

لذا در جهت رفع این نیاز مهندسان و طراحان عصر حاضر اقدام به طراحی و ساخت پوشش هایی با قابلیت جمع شدن نموده و هر روز در جهت بهبود و کیفیت و تنوع آن تلاش مستمری را بعمل آورده اند.

با توجه به نبود چنین امکانی در داخل کشور و در جهت رفع خلاء موجود در صنعت پوشش کشورمان، شرکت پرتونگاران که از سال ها قبل در زمینه های مختلف فنی و مهندسی فعال بود از سال ۱۳۸۰ به صورت کاملا تخصصی در این زمینه شروع به فعالیت کرد.

در ابتدا با اندیشه واردات کالای ساخته شده و اقدام در این زمینه خیلی سریع به این نتیجه رسید که چنین خدماتی اولا به دلیل قیمت تمام شده بسیار بالا و ثانیا به دلیل عدم تطبیق پذیری با انواع متنوع پوشش های مورد نیاز ساخت و ساز و اعمال سلایق و اشکال گوناگون امکان دسترسی تمامی اقشار نیازمند آن را فراهم نخواهد ساخت.

بنابراین با تلاش مستمر و جمع آوری اطلاعات به روز شرکت های معتبر جهانی در این زمینه اقدام به طراحی و ساخت پوشش های متحرک در انواع آن را در داخل کشور کرد.در حال حاضر این شرکت با تکیه بر تجربه چندین ساله و اجرای صدها مورد پروژه های خاص در سراسر کشور توانایی اجرای انواع پوشش های متحرک بر روی استخرها،پاساژها،رستوران ها،تراس ها و فضاهای تجاری و ورزشی و… را دارا بوده و مفتخر است که در ارائه این خدمات با قیمتی در حدود یک چهارم مشابه خارجی با همان کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار داده و بطور مداوم در جهت بهبود کیفیت و تنوع مدل های مختلف با رویکرد استانداردهای جهانی گام های موثری را برداشته است.

ما اعتماد داریم

بالای ۲۵ سال

تیم ما

بیش از ۵۰ نفر

پشتیبانی خوب

به صورت ۲۴ ساعته